Košík 0
340,00 Kč

Něžné náušnice, v nichž jsou zality pravé květy keře Spiraea Crenata neboli tavolníku a listy stromu Ficus Religiosa, fíkovníku posvátného. Barva kvítků přechází od tyrkysové zeleně přes odstíny...

340,00 Kč

Něžné náušnice, v nichž jsou zality opravdové kvítky keře Spiraea Crenata neboli tavolníku a listy stromu Ficus Religiosa, fíkovníku posvátného. Svěží dotek přírody v jemném šperku pro každodenní...

350,00 Kč

Výrazné, ale přitom křehce něžné náušnice, v nichž jsou zality pravé květy keře Spiraea Crenata neboli tavolníku a listy stromu Ficus Religiosa, fíkovníku posvátného. Něžný šperk s duší přírody.

360,00 Kč

Výrazné, ale přitom křehce jemné náušnice, v nichž jsou zality opravdové kvítky keře Spiraea Crenata neboli tavolníku a listy stromu Ficus Religiosa, fíkovníku posvátného. 

360,00 Kč

Něžné náušnice, v nichž jsou zality opravdové kvítky keře Spiraea Crenata neboli tavolníku a listy stromu Ficus Religiosa, fíkovníku posvátného. Půvabný šperk, který podtrhne vaši osobitost.

370,00 Kč

Křehce krásné náušnice, v nichž je zalit opravdový kvítek rostliny Anaphalis Margaritacea. Výrazný a zároveň velmi něžný šperk.

370,00 Kč

Půvabné náušnice s pravými květy rostlinky Anaphalis Margaritacea. Velmi jemný šperk s pohlazením přírody.

410,00 Kč

Jemné náušnice, v nichž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šater. Neobvyklý, velmi něžný šperk.

410,00 Kč

Něžné náušnice, v nichž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šater. Neobvyklý, jemný, ale výrazný šperk.

410,00 Kč

Hravé náušnice, v nichž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šateru. Neobvyklé, jemné, barevné! Rozkošný šperk, který vás rozzáří.

410,00 Kč

Rozkošné náušnice, v nichž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šateru. Neobvyklé, hravé, zábavné! 

410,00 Kč

Hravě něžné náušnice s pravými květy rostlinky Gapsophila paniculata neboli šateru. Líbezný šperk s duší přírody.

1 - 12 z 28 položek