Košík 0
580,00 Kč

Líbezný náhrdelník s pravým kvítkem glixie (Comanthera elegans) v něžné, blankytné barvě. Drobný, okouzlující šperk.

580,00 Kč

Jemný náhrdelník s pravým kvítkem glixie (Comanthera elegans) v krásně syté, červené barvě. Drobný, elegantní šperk.

590,00 Kč

Drobný náhrdelník s pravým kvítkem glixie (Comanthera elegans) v něžné růžové barvě. Jemný jako dech..

590,00 Kč

Jako dech jemný náhrdelník s jediným kvítkem rostlinky glixie (Comanthera elegans). Drobný, rozkošný šperk.

590,00 Kč

Rozzářený náhrdelník s jediným kvítkem rostlinky glixie (Comanthera elegans). Výrazná zlatavá barva z něho dělá půvabné malé sluníčko.

590,00 Kč

Zářivý náhrdelník s jediným kvítkem rostlinky glixie (Comanthera elegans). Výrazná oranžová barva z něho dělá i přes drobnou velikost nepřehlédnutelný šperk.

630,00 Kč

Křehce jemný náhrdelník, v němž jsou ukryty opravdové kvítky rostliny Gypsophila Paniculata neboli šater či také nevěstin závoj - v něžné barvě třešňového květu.

630,00 Kč

Křehký náhrdelník, v němž jsou zality pravé květy v několika odstínech zelené. Kvítky pocházejí z rostliny zvané šater latnatý či také nevěstin závoj, latinsky Gypsophila Paniculata.

630,00 Kč

Něžný náhrdelník, v němž jsou zality opravdové květy rostliny Gypsophila Paniculata neboli šater. Speciální barva dělá na povrchu rostlinek jemný, sametový povrch, připomínající jinovatku.

630,00 Kč

Křehce krásný náhrdelník, v němž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šater. Křehký šperk s duší přírody.

630,00 Kč

Něžný náhrdelník, v němž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šater. Neobvyklý, výrazný a zároveň jemný šperk.

640,00 Kč

Stylový náhrdelník, v němž jsou zalita stébla opravdové trávy druhu Lolium perenne neboli jílek vytrvalý. Čistý design, lehkost přírody.

1 - 12 z 29 položek