Košík 0
560,00 Kč

Drobný náhrdelník s pravým kvítkem glixie (Comanthera elegans) v něžné růžové barvě. Jemný jako dech..

570,00 Kč

Líbezný náhrdelník s pravým kvítkem glixie (Comanthera elegans) v něžné, blankytné barvě. Drobný, okouzlující šperk.

570,00 Kč

Jemný náhrdelník s pravým kvítkem glixie (Comanthera elegans) v krásně syté, červené barvě. Drobný, elegantní šperk.

610,00 Kč

Křehký náhrdelník, v němž jsou zality pravé květy v několika odstínech zelené. Kvítky pocházejí z rostliny zvané šater latnatý či také nevěstin závoj, latinsky Gypsophila Paniculata.

620,00 Kč

Stylový náhrdelník, v němž jsou zalita stébla opravdové trávy druhu Lolium perenne neboli jílek vytrvalý. Čistý design, lehkost přírody.

620,00 Kč

Křehce hravý náhrdelník, v němž jsou zality pravé květy rostliny Gypsophila Paniculata neboli šater. Střípek přírody ve výrazném, ale velmi něžném šperku, který vás rozzáří.

620,00 Kč

Křehce krásný náhrdelník, v němž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šater. Křehký šperk s duší přírody.

620,00 Kč

Něžný náhrdelník, v němž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šater. Neobvyklý, výrazný a zároveň jemný šperk.

630,00 Kč

Křehce jemný náhrdelník, v němž jsou ukryty opravdové kvítky rostliny Gypsophila Paniculata neboli šater či také nevěstin závoj - v něžné barvě třešňového květu.

630,00 Kč

Něžný náhrdelník, v němž jsou zality opravdové květy rostliny Gypsophila Paniculata neboli šater. Speciální barva dělá na povrchu rostlinek jemný, sametový povrch, připomínající jinovatku.

630,00 Kč

Něžný náhrdelník, v němž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šateru. Barva přechází od světle modré po modrozelenou. Kytice, která neuvadne.. 

640,00 Kč

Jemný náhrdelník, v němž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata. Křehká čistota bílých květů.

1 - 12 z 23 položek