Košík 0

Modrý kaleidoskop

740,00 Kč
- +

Fascinující náhrdelník s jedním velkým kvítkem rostliny glixie (Comanthera elegans) umístěným v zadní části přívěsku. Díky tomu zde působí optické vlastnosti materiálu i tvaru, které květ zvětšují a proměňují, takže je z každého úhlu jiný. Jedinečný efekt - jako kaleidoskop.

2 ks

novinka :-)

Neobvyklý náhrdelník, který úchvatným způsobem odkrývá půvaby květu uvnitř. Skutečnost tu přesahuje možnosti fotografie - to musíte vidět!

Přívěšek je ručně vyrobený: odlévaný, broušený a leštěný. Pečlivá ruční práce a hravá rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

Použitý kov je chirurgická ocel vhodná pro alergiky, řetízek je hadinka, délka 51 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek vyměnit za kratší v délce 45 cm - napište mi do poznámky.

Průměr koule: 18 mm

Přejete si k tomuto náhrdelníku i náušnice?

Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály ✽

Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).