Košík 0

Fialový kaleidoskop

740,00 Kč
- +

Působivý náhrdelník s jedním velkým květem rostlinky glixie (Comanthera elegans) umístěným v zadní části přívěsku. Díky tomu tu působí optické vlastnosti materiálu i tvaru, které kvítek zvětšují a proměňují, takže je z každého úhlu jiný. Jedinečný efekt.

1 kus

novinka :-)

Fascinující náhrdelník, který neobyčejným způsobem odkrývá půvaby květu uvnitř. Zvětšuje tu jeden, tu druhý okvětní plátek, odhaluje tyčinky a pestíky i drobné vzduchové bublinky do úžasných podrobností. Elegantní, překvapující, úchvatný šperk.

Přívěšek je ručně vyrobený: odlévaný, broušený a leštěný. Pečlivá ruční práce a hravá rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

Použitý kov je chirurgická ocel vhodná pro alergiky, řetízek je hadinka, délka 51 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek vyměnit za kratší v délce 45 cm - napište mi do poznámky.

Průměr koule: 18 mm

Přejete si k tomuto náhrdelníku i náušnice?

Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály ✽

Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).