Košík 0

Top sellers

na stránce
1 - 12 z 49 položek
630,00 Kč

Něžný náhrdelník, v němž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šater. Neobvyklý, výrazný a zároveň jemný šperk.

590,00 Kč

Drobný náhrdelník s pravým kvítkem glixie (Comanthera elegans) v něžné růžové barvě. Jemný jako dech..

370,00 Kč

Křehce krásné náušnice, v nichž je zalit opravdový kvítek rostliny Anaphalis Margaritacea. Výrazný a zároveň velmi něžný šperk.

480,00 Kč

Líbezné náušnice s pravými květy glixie (Comanthera elegans). Okouzlující šperk s duší přírody.

540,00 Kč

Půvabné náušnice s pravými květy rostlinky glixie (Comanthera elegans). Křehká krása přírody v něžném šperku, který pohladí.

490,00 Kč

Křehké náušnice, v nichž jsou zality pravé květy rostliny Gypsophila Paniculata neboli šateru latnatého. Rostlince se také říká nevěstin závoj a její drobné kvítky můžete zahlédnout v zahradách i...

490,00 Kč

Křehké náušnice, v nichž jsou zality opravdové květy - Gypsophila Paniculata neboli šater. Půvabný šperk, který podtrhne vaši osobitost. Rozkveťte! :-)

420,00 Kč

Líbezné náušnice s pravými květy - poupátky glixie (Comanthera elegans) v krásné růžové barvě. Drobné náušničky klasického tvaru, ale velmi neobvyklého obsahu!

630,00 Kč

Křehce krásný náhrdelník, v němž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šater. Křehký šperk s duší přírody.

490,00 Kč

Křehké náušnice, v nichž jsou zalita stébla opravdové trávy druhu Lolium perenne neboli jílek vytrvalý. Čistý design s lehkostí přírody.

490,00 Kč

Jemné náušnice, v nichž jsou zality opravdové květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šater. Letmý dotek přírody na vašem oušku..

490,00 Kč

Křehké náušnice, v nichž jsou zality pravé květy rostlinky Gypsophila Paniculata neboli šateru v něžné barvě třešňového květu.

1 - 12 z 49 položek