Reference


Dandylion vznikl z mé velké lásky ke květinám a přírodě vůbec. Malá lokální značka jedné nadšené šperkařky, která se postupně z pokusomylu vypracovala až na profesionální dráhu. 

Dlouho jsem se učila sama, ale protože není nad osobní vyučení pod vedením mistra, vyustudovala jsem uměleckořemeslný obor Zlatník - klenotník u Leoše Lambeitla a Jitky Křišťové. Má závěrečná školní práce vyhrála k mé velké radosti 1. místo v kategorii Studentský šperk roku v soutěži pořádané každoročně Sdružením klenotníků a hodinářů ČR.

 

 

A protože není lepší vizitka než spokojený zákazník:

 

 

„To je tak, když koupíte dárek a strašně moc si ho chcete nechat pro sebe :-) Dokonalé, lehoučké a jemné.“

Eva Kožená, podnikatelka v IT

 

„Chtěla jsem Vám moc poděkovat za nádherné šperky a ještě navíc i kouzelně zabalené. Učila jsem se teď na důležitou zkoušku, tak pro mě byly šperky skvělou odměnou (otevřela jsem je, až když jsem měla všechno zopakované :) a v den D byly i krásnými talismany, které mi zvedly náladu, kdykoli jsem se na ně podívala. A teď už je nosím pro radost :)"

Nikola Karasová, farmaceutka (a lektorka empírových tanců, juu)

 

„Hlásím nejen okouzlení celou tou krásnou paletou květinových šperků, ale i spokojenost s rychlým a příjemným nákupem. Naživo jsou šperky ještě hezčí, než na snímcích, a to je co říci. Nepopsatelně půvabné, precizně zpracované a v neposlední řadě i dobře prakticky nositelné.“

 Anna Hořejší, redaktorka

 

 

"Velmi Vám děkuji nejen za krásný šperk, ale zároveň za vše to "doprovodné okolo". Čiší z toho láska, kterou tímto posíláte dál. I Vám přeji příjemné dny a jsem vděčná, že jsem na Vás jen tak náhodou natrefila :-)"

Martina Lišková, toho času krotitelka tří malých šelem ;-)

 

 

„Chtěl jsem pro přítelkyni vkusné, a přitom nápadité náušnice. V přehršli nabízených šperků jsem objevil obchůdek Dandylion. Mám rád jednoduchost, která není znouzectností, proto mě drobné kvítky ukryté ve šperku ihned zaujaly. Problém hledání vhodného dárku tak nahradil už o poznání příjemnější výběr některého z originálních kousků.“

Jaroslav Soukup, fotograf