Reference


Dandylion vznikl z mé velké lásky ke květinám a přírodě vůbec. Malá lokální značka jedné nadšené šperkařky, která se postupně z pokusomylu vypracovala až na profesionální dráhu. 

Dlouho jsem se učila sama, ale protože není nad osobní vyučení pod vedením mistra, vyustudovala jsem uměleckořemeslný obor Zlatník - klenotník u Leoše Lambeitla a Jitky Křišťové. Má závěrečná školní práce vyhrála k mé velké radosti 1. místo v kategorii Studentský šperk roku v soutěži pořádané každoročně Sdružením klenotníků a hodinářů ČR.

 

 

Vždycky mi udělá velkou radost, když mi vy, moji milí zákazníci napíšete, že se šperky líbí. Moc si toho vážím! 

Protože není lepší vizitka než spokojený zákazník 

 

 

„To je tak, když koupíte dárek a strašně moc si ho chcete nechat pro sebe :-) Dokonalé, lehoučké a jemné.“

Eva Kožená, podnikatelka v IT

 

 

„Chtěla jsem Vám moc poděkovat za nádherné šperky a ještě navíc i kouzelně zabalené. Učila jsem se teď na důležitou zkoušku, tak pro mě byly šperky skvělou odměnou (otevřela jsem je, až když jsem měla všechno zopakované :) a v den D byly i krásnými talismany, které mi zvedly náladu, kdykoli jsem se na ně podívala. A teď už je nosím pro radost :)"

Nikola Karasová, farmaceutka (a lektorka empírových tanců, juu)

 

 

„To je taková nádhera, že to ani popsat nedokážu :-) Jste neuvěřitelně šikovná, když zvládáte takovou titěrnou práci, klobouk dolů před tím, co děláte a s jakou pečlivostí, vážně mě to dostalo! Náhrdelník už visí na krku a můj devíti měsíční syn se nemůže vynadívat, je prvním, kdo "krasavce" spatřil, a pořád ukazuje prstíčkem na jednotlivá kvítka a říká juuuu :-).
Ještě jednou moc děkuji, krásně zabaleno, s pečlivostí Vám vlastní, budu přívěsek hrdě nosit!
Mějte krásný den a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků jako jsem já :-)"

Lucie Martinková, zástupkyně ředitele v dětském domově a vášnivá sportovkyně

 

 

„Hlásím nejen okouzlení celou tou krásnou paletou květinových šperků, ale i spokojenost s rychlým a příjemným nákupem. Naživo jsou šperky ještě hezčí, než na snímcích, a to je co říci. Nepopsatelně půvabné, precizně zpracované a v neposlední řadě i dobře prakticky nositelné.“

 Anna Hořejší, redaktorka

 

 

"Velmi Vám děkuji nejen za krásný šperk, ale zároveň za vše to "doprovodné okolo". Čiší z toho láska, kterou tímto posíláte dál. I Vám přeji příjemné dny a jsem vděčná, že jsem na Vás jen tak náhodou natrefila :-)"

Martina Lišková, toho času krotitelka tří malých šelem ;-)

 

 

„Chtěl jsem pro přítelkyni vkusné, a přitom nápadité náušnice. V přehršli nabízených šperků jsem objevil obchůdek Dandylion. Mám rád jednoduchost, která není znouzectností, proto mě drobné kvítky ukryté ve šperku ihned zaujaly. Problém hledání vhodného dárku tak nahradil už o poznání příjemnější výběr některého z originálních kousků.“

Jaroslav Soukup, fotograf