Doprava a platba


Jak se k vám květinky dostanou

 

Šperky, uložené v dárkové krabičce, vám pošlu pečlivě a krásně zabalené prostřednictvím vámi zvoleného dopravce.

Vybrat si můžete:

 

❉  Českou poštu, doručení na zadanou adresu za 65 Kč,

❉  Zásilkovnu, doručení na vámi zvolené výdejní místo za 79 Kč,

❉  Zásilkovnu, doručení na zadanou adresu za 109 Kč. Zpravidla je to nejpomalejší způsob dopravy. Tak pokud spěcháte, pozor na to.

 

Zaplatit můžete klasicky převodem, platební kartou či tlačítky bank skrze platební bránu, nebo si zboží nechat zaslat na dobírku.

❉  Příplatek za dobírku je 30 Kč.

❉  PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ máte DOPRAVU ZDARMA, a to ať už si vyberete kterýkoli způsob dopravy nebo platby. 

 

Pokud zvolíte Českou poštu, zboží odesílám obvykle druhý den po objednání (u dobírky a platby kartou), případně druhý den po připsání platby na účet. Takže kvítí můžete mít do tří dnů doma ❉

Nejbližší Zásilkovnu máme spoustu kilometrů, a tak tam jezdím zpravidla 2x týdně. Může se tedy stát, že to bude trvat o malinko déle. Ale jen o malinko, nebojte :-)

 

 

Online platby aneb jak to probíhá a trocha teorie

 

Online platby pro Dandylion zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Takže si můžete být jisti, že jsou vaše údaje krásně v bezpečí.

Jak na platbu kartou

Poté, co zadáte všechny údaje a potvrdíte objednávku, systém vás přesměruje do okénka platební brány. Tam zadáte číslo karty, datum její platnosti a CVC kód – to jsou ta tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem skrze platební tlačítka

To je okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpátky ke mně a květinkám do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, takže vám ty krásky můžu hned odeslat. Jupí ✽

 

Tak se na vás těším 

Vaše Katka ✽

Jít se brouzdat loukou