LÍBEZNÝ FUCHSIOVÝ .. S KVÍTKEM ANAPHALISU


550 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Rozkošný náramek s opravdovým kvítkem rostlinky Anaphalis Margaritacea. Půvabný, jemný šperk, který vaši ručku přímo pohladí.


Popis:

Nejněžnější náramek, jaký jste kdy viděli - opravdová květinka na půvabném řetízku, který vaši ručku zjemní a prozáří. Krásná, sytě růžová barva kvítku bude pohledy přímo vábit. Okouzlující šperk ♡

Přejete si k fešákovi i náušnice?

❉  Náramek je lehoučký a příjemný, šikovné posuvné zapínání přizpůsobí náramek vaší ruce tvarem i velikostí a protože je těžší něž květinová ozdůbka, drží ji hezky na vrchu ruky. Zároveň se díky němu náramek jen tak nepřetrhne - když se řetízek za něco zachytí, povolí se zapínání a šperku se nic nestane.

❉  Náramek je ručně vyrobený: odlévaný, broušený a leštěný. Pečlivá ruční práce a rozpustilá hravost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Délka je variabilní, maximální velikost kolem zápěstí je cca 20 cm.

❉  Velikost květinové ozdůbky: 11 mm 

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost.