PASTEL PINK .. S KVĚTEM TAVOLNÍKU
SKLADEM, ihned k odeslání

Pastelové barvy jsou TAK příjemné! Užijte si lehkost přírody v náhrdelníku lahodném jako červánkové ráno ♡


Popis:

Půvabný náhrdelník s pravým kvítkem tavolníku (Spirea crenata) doplněným okvětními plátky glixie (Comanthera elegans) v příjemných pastelových tónech růžové a lila na světlounce lila pozadí. V kombinaci s kvalitní ocelí tvoří šperk, který je radost nosit. Ať už do práce, do divadla nebo jen tak kamkoli vás cesta zrovna zavede, maličká louka vám bude dělat hladivou společnost ♡

Přejete si k náhrdelníku i další radost? Ladit k němu budou tyto náušničky.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím u nás ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kousek zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je jemná hadinka, délka 45 cm, je součástí balení. Můžu vám vyrobit i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměnit za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám ráda a zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 11 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Každý kus je malinko jiný, vždy ale vybraný pečlivě tak, aby byl nejméně tak krásný, jako na fotkách.

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou rozdávat radost