ROZKOŠNĚ ČERVENÉ .. S POUPÁTKY GLIXIE
SKLADEM, ihned k odeslání

Půvabné náušnice s pravými květy - poupátky rostlinky glixie (Comanthera elegans) v úchvatné rudé barvě. Drobné náušničky klasického tvaru, které upoutají pozornost neobvyklým obsahem.


Popis:

Rozkošné náušnice s pravými červenými poupátky. I přes svou drobnou velikost jsou pecičky výrazné svým obsahem i barvou. Kulička funguje jako lupa a náušnice jsou tak z každého úhlu jiné. Díky tomu vynikne úžasná struktura květů i malé vzduchové bublinky, které vypadají jako ranní rosa. Půvabný šperk, který upoutá ♡

Přejete si ke kráskám i náhrdelník? Červený drobínek nebo střední v kombinaci s růžovými kvítky? Fešandy krásně doplní i některý z velkých s červenou glixií, třeba tento. Báječně jdou dohromady i s tímto jemným prstýnkem.

❉  Květinové půvabnosti pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a rozverná hravost přírody jsou zárukou, že je každý pár zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání. 

❉  Průměr kuličky: 1O mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou rozdávat radost.