ŠEROSVIT PODVEČER .. S VARIACÍ KVĚTŮ
Náušnice s tajuplnou atmosférou měkkého podvečera.. kdy se slunko loučí se světem a naposledy hladí hlavičky kvítků.. objevte onu tichou radost a dopřejte si něco výjimečného ♡


Popis:

ŠEROSVIT.. to je unikátní kolekce šperků tajuplného kouzla a nevšední krásy. Opravdové květiny, listy a stébla tu vystupují z hedvábí noci v jemné kompozici inspirované obrazy barokních mistrů.

Jemná atmosféra letního podvečera se otiskla do těchto náušnic tak, abyste zažili to tajemné kouzlo přicházející noci ve vonné zahradě kdykoli si je vezmete na sebe.

Náušnice tvoří opravdové kvítky pomněnky lesní (Myosotis sylvatica), druhu, který jste nejspíš potkávali v dětství, kvítky glixie (Comanthera elegans), paprsky (Orlaya Grandiflora) a šateru (Gypsiphila paniculata). Precizní kompozice těchto náušnice vznikala pod mýma rukama celou hodinu (průměr náušnice je 12 mm!).

Tyto náušnice nikde jinde neuvidíte ani neseženete - jsou mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotovému šperku. 

❉  Náušnice pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projdou mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky a šperkařská epoxidová pryskyřice. Obruba náušnic je z postříbřené mosazi a nedotýká se ouška. Tyčka a zarážky jsou ocelové.

❉  Průměr náušnice: 12 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).