ŠEROSVIT REJ .. S VARIACÍ KVÍTKŮ
Rozpustilý rej opravdových květin v rozkošně výrazných barvách, to jsou nevšední náušnice z kolekce Šerosvit pro vaše výjimečné chvíle!


Popis:

ŠEROSVIT.. to je unikátní kolekce šperků tajuplného kouzla a nevšední krásy. Opravdové květiny tu vystupují z hedvábí noci v jemné kompozici inspirované obrazy barokních mistrů.

Náušnice zaujmou rejem rozmanitých kvítků - tavolníkem (Spirea crenata) ve společnosti červeného šateru (Gypsophila paniculata). Barevné, hravé, rozkošné ♡

Tyto náušnice nikde jinde neuvidíte ani neseženete - jsou mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotovému šperku. 

Přejete si k nim i další radost? Můžete je kombinovat třeba s tímto náhrdelníkem.

❉  Náušnice pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projdou mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky a šperkařská epoxidová pryskyřice. Obruba náušnic je z postříbřené mosazi a nedotýká se ouška. Tyčka a zarážky jsou ocelové.

❉  Průměr náušnice: 12 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).