STRUKTURY .. VEČERNÍ RŮŽE


550 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Rozkošné náušnice s okvětními plátky skutečné růže v odstínech oranžové a červené barvy. Půvabné krásky, které vám odhalí skrytá zákoutí přírody ♡


Popis:

Struktury jsou kolekce náušnic vyrobených z okvětních plátků různých rostlin, které mají v květu zajímavou žilnatinu či kresbu. Květiny v sobě často ukrývají rozkošná malá zákoutí, svébytné světy nevšední krásy. Rozhodla jsem se proto vyrobit kolekci, která akcentuje právě tyto jemné detaily a ukáže jejich kouzlo.

Z každého kvítku vybírám okvětní plátky s nejvýraznějšími znaky a na nich pak hledám to nejpůvabnější místečko pro náušnice. Krásně tak vynikne struktura, kterou květiny přirozeně mají.

Tyto náušnice jsou vyrobené z okvětních plátků růže ze zahrady mojí maminky (mává a zdraví :) a vynikají oranžovými, hnědooranžovými a červenými tóny.

Náušnice pro radost z jemného šperku, který vás zavede do tajuplné zahrady přírody ♡

❉  Květinové půvabnosti pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý pár zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání. 

❉  Průměr náušnice: 8 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou rozdávat radost.