BOSOU NOHOU ROSOU .. S KVÍTKEM POMNĚNKY A STÉBLY


690 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Jen tak se loudat krajinou a mezi prsty promnout stéblo trávy.. slunko je ještě svěží od rána a teprve hladí kapky rosy, vánek čechrá vlasy a ševelí mezi květinami.. nad hlavou jen široširé nebe ♡  Taky tak milujete ty chvíle volnosti?


Popis:

Zachytila jsem je do jemného náhrdelníku se stébly trávy a kvítkem pomněnky. Tvoří spolu půvabnou malou louku, která vás vezme do náruče přírody, kdykoli jen budete chtít.

Náhrdelník ukrývá opravdový kvítek pomněnky lesní (Myosotis sylvatica), druhu, který jste nejspíš potkávali v dětství, a stébla trávy roztomilého psinečku obecného (Agrostit capillaris).

Pro radost z jemného šperku, který pohladí srdce i duši, kterým obejmete své milé beze slov ♡

Přejete si k němu i další radost? Je přímo stvořený k těmto pecičkám, trávovým kapkám nebo pomněnkovým visacím náušnicím. Krásně ladí taky s tímto prstýnkem.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím u nás ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kousek zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je jemná hadinka, délka 45 cm, je součástí balení. Můžu vám vyrobit i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměnit za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám ráda a zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 11 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Každý kus je malinko jiný, vždy ale vybraný pečlivě tak, aby byl nejméně tak krásný, jako na fotkách.

❉  Pomněnky jsou poměrně náchylné na vyšisování. Doporučuji vystavovat náhrdelník co nejméně slunečním paprskům a když zrovna nebude zdobit váš krček, uchovávat ho v temnu.

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou rozdávat radost