MEDOU DO NEBE .. SE STÉBLY A KVÍTKY


2 350 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


SKLADEM, ihned k odeslání

Jen tak si lehnout na louku a dívat se do nebe  ★

Vdechovat vůně a poslouchat trylky ptáků kdesi vysoko, skoro až u samého slunka.. pobýt si v té dokonalé, bezstarostné chvíli ♡

Tento krasavec má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Přesně tuhle božsky letní atmosféru jsem měla na mysli, když jsem vytvářela náhrdelník Do nebe. Její kouzlo teď u sebe můžete mít i vy ♡

V náhrdelníku najdete opravdová stébla psinečku obecného (Agrositis capillaris) a květy glixie (Comanthera elegans), tavolníku (Spiraea Crenata) a drobounké paprsky (Orlaya Grandiflora).

Zamilujte si ho pro jeho něhu, pro křehkou krásu skutečných rostlin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý lístek, každou jemnou nuanci. Je jako pohled do čiré studánky.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Výrazný a přesto tak jemný a něžný. Dokonale decentní a přitom tak přirozený..  spojení, která umí jen příroda sama ♡

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je navíc tak krásně výstižné, co říkáte?

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na ocelovém hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 30 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).