EDEN .. S VARIACÍ KVĚTŮ


750.00 Kč


Popis:

Úchvatný náramek s opravdovými květinami na elegantním hadinkovém řetízku, který vaši ručku zjemní a prozáří. Velké tyrkysové květy jsou tavolníky, drobounké tyrkysové kvítky jsou paprsky a fuchsiová se špetkou fialové v pozadí jsou okvětní plátky anaphalisu. Dokonalá barevná kombinace, v níž ostře růžová s dotekem fialové dává krásně vyniknout tyrkysovým květům. Okouzlující šperk, který si zamilujete.

Náramek je lehký a příjemný, šikovné posuvné zapínání přizpůsobí náramek vaší ruce tvarem i velikostí. Řetízek z ocelové hadinky je velmi trvanlivý a pevný.

Náramek je ručně vyrobený: odlévaný, broušený a leštěný. Pečlivá ruční práce a rozpustilá hravost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

Použitý kov je chirurgická ocel vhodná pro alergiky. 

Délka je variabilní, maximální velikost kolem zápěstí je cca 20 cm.

Velikost oválku: 25 x 18 mm

Přejete si k němu i náušnice? Nejvíc mu sedí tyto, ale jsou tu i další, které mu budou dělat krásnou společnost: laskonkymakronky nebo klasické kuličky. Anebo náhrdelník?

Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály ❉

Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost.