TYRKYSOVÝ DROBÍNEK .. S KVÍTKEM TAVOLNÍKU


650.00 Kč


Popis:

Neobvyklý náhrdelník s jedním sytě tyrkysovým kvítkem, umístěným u zadní strany kuličky. Díky tomu si s ním pohrává optika, kvítek různě zvětšuje, přibližuje a ukazuje nám ho z různých stran a do nejmenších detailů. Náhrdelníček je tak z každého úhlu jiný, z určitého dokonce úplně čirý. Šperk stvořený pro nás všechny, které milujeme drobné a přitom nevšední, fascinující doplňky. 

Přívěšek je ručně vyrobený: odlévaný, broušený a leštěný. Pečlivá ruční práce a hravá rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

Použitý kov je chirurgická ocel vhodná pro alergiky, řetízek je kuličkový, délka 43 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek zkrátit či prodloužit na míru přímo vašemu krčku - napište mi do poznámky.

Průměr kuličky: 12 mm. Velikost můžete vidět na poslední fotografii. Tato kulička je velká jako ta nejmenší.

Přejete si k náhrdelníku i náušnice? Přesně k němu jsou tyto kuličky, ale na výběr je celá škála možností, jedna půvabnější než druhá - jukněte ;-)

Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály ✽

Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).