FASCINUJÍCÍ .. S KVĚTEM SEDMIKRÁSKY - NA OBJEDNÁVKU
Náhrdelník je v tuto chvíli pouze na objednávku.

Doba dodání je cca 8 týdnů. Objednávku vytvoříte zakoupením náhrdelníku.

Doslova fascinující náhrdelník s pravým květem speciální varianty naší milé sedmikrásky (Bellis perennis) v nádherné, sytě tyrkysové barvě s fialovými okvětními plátky v pozadí. Elegantní, výrazný, jedinečný šperk.

Tyto květy jsou v takovéto kvalitě vzácné a náhrdelník proto bude dostupný jen v několika málo kusech.


Popis:

Úchvatný náhrdelník s pravým květem kultivaru sedmikrásky v nádherné tyrkysové barvě přecházející až do blankytně modré. V pozadí ji rámují fialové okvětní plátky, které doplňují a podtrhují barvu hlavního květu. Ten je pečlivě vybraný, aby měl krásný tvar i barvu, optické vlastnosti materiálu ho navíc zvětšují do nejmenších detailů. Dokonalá podívaná ✽

Květy v této velikosti, krásného tvaru a barvy jsou dosti vzácné - šperků tedy bude omezené množství.

❉  Přívěsek je ručně vyrobený v malé vesničce u nás ve středních Čechách. Má pečlivost spolu s hravou rozverností přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je hadinka, délka 45 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek vyměnit za jinou délku dle vaší představy - napište mi do poznámky. Tato úprava je zdarma.

❉  Průměr půlkoule: 25 mm.

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).