FIALOVÝ KALEIDOSKOP .. S KVĚTEM GLIXIE


1 250 KčPůsobivý náhrdelník s jedním velkým květem rostlinky glixie (Comanthera elegans) umístěným v zadní části přívěsku. Díky tomu tu působí optické vlastnosti materiálu i tvaru, které kvítek zvětšují a proměňují, takže je z každého úhlu jiný. Jedinečný efekt.


Popis:

Fascinující náhrdelník, který neobyčejným způsobem odkrývá půvaby květu uvnitř. Zvětšuje tu jeden, tu druhý okvětní plátek, odhaluje tyčinky a pestíky i drobné vzduchové bublinky do úžasných podrobností. Elegantní, překvapující, úchvatný šperk ♡

❉  Květinové půvabnosti pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a hravá rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

❉  Složení: květina, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je hadinka, délka 45 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek zdarma vyměnit za jinou délku dle vaší představy - napište mi do poznámky.

❉  Průměr koule: 18 mm. Velikost můžete vidět na fotogafii na těle. Vyfocený je na ní tento fešák.

❉  Přejete si k tomuto náhrdelníku i náušnice?

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).