FOLKLOR .. S VARIACÍ KVĚTŮ
SKLADEM, ihned k odeslání

Krásně je na mnoha místech na světě - ale doma je přeci jen doma, viďte? Z radosti z té naší půvabné země vznikl tento náhrdelník, inspirovaný českými folklorními motivy ❉

Tento krasavec má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Výrazný náhrdelník s pečlivě seskládanou kompozicí vytvořenou z pravých květů. Inspirací pro něj mi byly české folklorní motivy - má tak v sobě něco důvěrně známého a hladivého. Jediný svého druhu a neopakovatelný - dokonalý šperk ♡

Najdete v něm květ varianty naší sedmikrásky (Bellis perennis), květy tavolníku (Spirea crenata) a drobné kvítky paprsky (Orlaya grandiflora). 

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotovému šperku. 

ŘETÍZEK je možné vést skrz očka jako na fotkách nebo ho na očka přímo napojit. Délku i uchycení ráda udělám podle vašeho přání. Napište mi do poznámky k objednávce. Pokud nenapíšete, pošlu ho s hadinkovým řetízkem délky 50 cm tak, jak je nafocené.

Přejete si k náhrdelníku doladit i další radost? Můžete ho kombinovat třeba s těmito náušnicemis tímto prstýnkem.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květy, lístky, kapradí, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na ocelovém hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Rozměr přívěsku: 20 x 40 mm, hloubka kvádru cca 7 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).