LES .. S HOUBIČKAMI A MECHEM - NA OBJEDNÁVKU
Náhrdelník je v tuto chvíli pouze na objednávku.

Doba dodání je cca  8 týdnů. Objednávku vytvoříte zakoupením náhrdelníku.

Spočiňte chvilku v blaženém tichu lesa ♡  

Půvabné lesní zákoutí se skutečnými houbičkami, mechem a lišejníkem vás vtáhne do té nádherné atmosféry vznešeného ticha, kterou tolik milujeme na toulkách lesem. Ztraťte se v jeho konejšivé náruči ❉

Tento fešáček má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Náhrdelník Les, to je šperk s ta-jemnou a tišivou atmosférou hlubokých porostů, spleti větví, problikávajících paprsků a jemného ševelení větru v korunách stromů. Je jako procházka po skrytých pěšinách, které vyšlapaly srnky. Jako to blažené ticho a božský klid, kterým nás les umí přivítat a obejmout.

Ukrývá v sobě větvičky skutečného mechu, které vypadají jako malé stromky. Opravdové houbičky na nožkách tenkých jako baletky. A bledě zelený lišejník, který roste v rozsochatých korunách stromů. Spolu tvoří půvabné malé zákoutí, kterému dává vyniknout bílé pozadí. Nechte se okouzlit jeho magickou krásou ♡

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

Přejete si k náhrdelníku doladit i náušnice? Můžete ho kombinovat s těmito houbičkovými kráskami. Anebo s tímto prstýnkem.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na ocelovém hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 30 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).