LESÍK MINI .. S HOUBIČKAMI V MECHU


1 950 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


SKLADEM, ihned k odeslání

Náhrdelník plný hub a rostlin z nejkrásnějších - našich! ❉

Něžné pohlazení přírody přímo z lesa. Takové maličké lesní zákoutí jako někde u paty stromu nebo na pařízku. Jako když houbaříte v mikrosvětě :) 

Tento fešáček má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Rozkošný náhrdelník s kouskem lesa, s drobnou krajinkou. Jsou v něm skutečné houby, květiny a kapradí, které tvoří půvabný, důvěrně známý obrázek našich krásných lesů.

Najdete v něm malé houbičky helmovky kuželovité (Mycena metata), květy řebříčku (Achillea millefolium), mech a kapradí. 

Náhrdelník je součástí kolekce LOUKA & LES, která vznikla jako pocta naší krásné přírodě. Radosti, kterou nám přinášejí výlety s našimi milými. Toulání lesními pěšinami, voňavé dřevo a majestátní stromy, které důstojně pokyvují korunami a jemně šumí. Krásně je tu, viďte? ♡

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotovému šperku. 

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: houbičky, květy, lístky, mech a kapradí, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník vám pošlu na hadinkovém řetízku délky 45 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 20 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).