LESÍKY .. S MECHEM - NA OBJEDNÁVKU
Náušnice jsou v tuto chvíli pouze na objednávku.

Doba dodání je cca 6 týdnů. Objednávku vytvoříte zakoupením náušnic.

Kousky lesa pro vaše ouška ♡

Náušnice se skutečným mechem jsou rozkošná, miniaturní lesní zákoutí. Zamilujete se do téhle báječné roztomilosti ❉


Popis:

Půvabné náušnice s maličkými kousky lesa, kterým dává vyniknout bílé pozadí. S opravdovými větvičkami mechu, které vypadají jako malé stromky. Jsou jako procházka po skrytých pěšinách, které vyšlapaly srnky. Jako to blažené ticho a božský klid, kterým nás les umí přivítat a obemout. Čistý, jemný design, který dává vyniknout půvabu mechu 

Zamilujte si je pro jejich něhu, pro křehkou krásu skutečných kousků přírody, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů.

Tyto náušnice nikde jinde neuvidíte ani neseženete - jsou mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotovému šperku. 

Přejete si ke kráskám doladit i další radost? Přímo k těmto pusinkám je tu větší nebo menší náhrdelník. Nebo prstýnek.

❉  Náušnice pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projdou mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Průměr náušnice: 12 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).