LESNÍ LOUKA MINI .. S POMNĚNKAMI A KAPRADÍM
SKLADEM, ihned k odeslání

Náhrdelník plný rostlin z nejkrásnějších - našich! ❉

Mám tu pro vás jedno malé zákoutí z lesní louky. Půvabný doklad toho, jak nádherná naše příroda je. Jakou radost nám přinášejí procházky v ní, ptačí trylky, vůně, barvy.. ponořte se do její jemné náruče ♡  

Tento fešáček má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Náhrdelník s kouskem louky snad někde od potoka v lese. Jsou v něm skutečné rostliny, které tvoří půvabný, důvěrně známý obrázek našich luk a strání.

Najdete v něm květy pomněnky (Myosotis sylvatica) a několik větviček kapradí v harmonické, uklidňující kompozici.

Pomněnky jsou jedny z nejpůvabnějších a zároveň tak typických kvítků pro naši zem. Je v nich něco výjimečného, čím se dotýkají našeho srdce. Něco, čím jakoby probudily něhu a jemné vzpomínky na věci tak krásné a dávné.. na radost dítěte v nás, na tu nejčistší lásku.. Však se jim také říká pomněnky a šeptají: "Nezapomeň na mne!"

Náhrdelník je součástí kolekce LOUKA & LES, která vznikla jako pocta naší krásné přírodě. Radosti, kterou nám přinášejí toulky a výlety s našimi milými. Brouzdání se trávou, uskakující kobylky, voňavá tráva a bílá nadýchaná oblaka, hladící krajinu jako velké polštáře. Krásně je tu, viďte?

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

Přejete si k náhrdelníku doladit i další radost? Můžete ho kombinovat s těmito náušnicemis tímto prstýnkem.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květy, lístky, kapradí, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na ocelovém hadinkovém řetízku délky 45 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 20 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).