LETNÍ LOUKA .. SE SLUNKEM PRYSKYŘNÍKU


2 350 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


SKLADEM, ihned k odeslání

Náhrdelník plný květin z nejkrásnějších - našich! ❉

Obrázek jedné louky, kterou se brouzdáte třeba u vás za humny. Půvabného dokladu toho, jak nádherná naše příroda je. Jakou radost nám přinášejí procházky v ní, ptačí trylky, vůně, barvy.. ponořte se do její blažené náruče ♡  

Tento fešáček má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Náhrdelník s kouskem letní louky, to je šperk s duší české přírody. Jsou v něm výhradně skutečné květiny, tráva a listy, které v něm tvoří půvabný, důvěrně známý obrázek našich luk a strání.

Najdete v něm květy pryskyřníku (Ranunculus repens), pomněnky (Myosotis sylvatica), řebříčku (Achillea millefolium), čechravy (Astilbe), truskavce (Polygonum aviculare), listy mateřídoušky (Thymus) a stébla s kvítky trávy. 

Náhrdelník je součástí kolekce LOUKA & LES, která vznikla jako pocta naší krásné přírodě. Radosti, kterou nám přinášejí toulky a výlety s našimi milými. Brouzdání se trávou, uskakující kobylky, voňavá tráva a bílá nadýchaná oblaka, hladící krajinu jako velké polštáře. Krásně je tu, viďte?

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotovému šperku. 

Přejete si k náhrdelníku doladit i další radost? Můžete ho kombinovat s těmito náušnicemis tímto prstýnkem.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květy, lístky, stébla, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na ocelovém hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 30 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).