MANDALA NO. 2 .. S VARIACÍ KVĚTŮ


1 630 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Unikátní náhrdelník s variací opravdových kvítků a okvětních plátků tavolníku (Spiraea Crenata), glixie (Comanthera elegans) a paprsky (Orlaya Grandiflora) v okouzlující kompozici, která uchvátí oko a polaská duši ✽

Tento náhrdelník existuje pouze v jednom jediném exempláři. Dostanete tedy přesně ten, který je vyfocený na fotkách.

DOPRAVA ZDARMA 


Popis:

Fascinující náhrdelník s mandalou seskládanou z opravdových kvítků a okvětních plátků do harmonické kompozice. V krásné kombinaci barev, které dominuje tyrkysová a mint, doplněná růžovou přecházející až po lila a fialovou.

Květinová mandala je velmi pracný šperk. Vyráběla jsem ji ručně několik týdnů, pečlivě, s trpělivostí. Seskládávala jsem okvětní plátek k okvětnímu plátku, vrstvu po vrstvě. Jehlou, protože i jemné pinzetky jsou na takovou práci příliš hrubé. Jako u všech mých šperků je i tento ručně broušený a leštěný. Pro Vás. Pro Vaše rozzářené oči. Pro radost z výjimečné krásy přírody ♡

Přejete si k tomuto náhrdelníku i náušničky? Parádní budou s tyrksovými čtverečky, půvabné ale i s laskonkami.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je hadinka, délka 45 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek vyměnit za jinou délku - napište mi do poznámky.

❉  Velikost hrany přívěsku: 15 mm. 

❉  Drobné nedokonalosti či malé vzduchové bublinky jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Jsou výsledkem souhry přírody a ruční práce.

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).