MEDOU ELEGANCE .. S PRAVÝMI STÉBLY


2 350 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Čirá elegance  ★

vyzařuje z tohoto úchvatného náhrdelníku s pravými stébly trávy. Tak ladný, tak půvabný, tak chic! ♡

Tento krasavec má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Jemná krása přírody ve své nejčistší podobě, to je náhrdelník Medou s opravdovými stébly trávy. Stylový, nevšední šperk, který okouzlí přirozenou elegancí přírody ♡

Najdete v něm opravdová stébla psinečku obecného (Agrositis capillaris) a jílku vytrvalého (Lolium perenne).

Zamilujte si ho pro jeho něhu, pro křehkou krásu skutečných rostlin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý lístek, každou jemnou nuanci. Je jako pohled do čiré studánky.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Výrazný a přesto tak jemný a něžný. Dokonale decentní a přitom tak přirozený..  spojení, která umí jen příroda sama ♡

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je navíc tak krásně výstižné, co říkáte?

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na ocelovém hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 30 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).