MEDOU LADNOST MINI .. S VARIACÍ KVÍTKŮ


1 950 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


SKLADEM, ihned k odeslání

Malá láska jménem Medou ♡  

To je pohlazení opravdových rostlin v rozkošné kombinaci tyrkysové, růžové a fialové barvy. Najdete v něm kvítky tavolníku (Spiraea Crenata), paprsky (Orlaya Grandiflora) a okvětní plátky Anaphalisu (Anaphalis Margaritacea) seskládané pečlivě do půvabné kompozice. Unikátní šperk, který okouzlí a bere dech  ❉

Tento fešáček má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Náhrdelník Medou Ladnost Mini, to je šperk, ve kterém je ukryta celá zahrada jemných květin. Je jako náruč přírody, konejšivá, otevřená a nádherná. Nechte se okouzlit jeho lahodnou krásou ♡

Zamilujte si ho pro jeho něhu, pro křehkou krásu skutečných květin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, každou jemnou nuanci - nebudete od něj moci oči odtrhnout.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Výrazný a přesto tak jemný a něžný. Dokonale decentní a přitom tak přirozený..  spojení, která umí jen příroda sama ♡

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je navíc tak krásně výstižné, co říkáte?

Přejete si k náhrdelníku doladit i náušnice? Můžete ho kombinovat s mini pecičkami pidižvíčky v růžové či fialové barvě, s něžnými laskonkami v růžové či fialové barvě či s klasickými pecičkami v tyrkysové barvě. Květy obsažené ve všech těchto náušnicích najdete přímo v náhrdelníku, sedí spolu tedy nádherně.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník vám pošlu na hadinkovém řetízku délky 45 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 20 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).