MEDOU SOUMRAK MINI .. S VARIACÍ KVÍTKŮ - NA OBJEDNÁVKU
Náhrdelník je v tuto chvíli pouze na objednávku.

Doba dodání je cca 6 týdnů. Objednávku vytvoříte zakoupením náhrdelníku.

Malá láska jménem Medou ♡  

To je pohlazení opravdových rostlin v rozkošné kombinaci tyrkysové, modré a fialové barvy. Unikátní šperk, který okouzlí a bere dech  ❉

Tento fešáček má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Náhrdelník Medou Soumrak Mini, to je šperk s ta-jemnou a tišivou atmosférou hlubokých porostů, spleti větví, problikávajících paprsků a jemného ševelení listů. Je jako náruč přírody, konejšivá, otevřená a nádherná. Krom půvabů a smyslnosti květů ukrývá větvičky pelyňku, bylinky s léčivými a ochrannými schopnostmi. Nechte se okouzlit jeho magickou krásou ♡

Najdete v něm kvítky glixie (Comanthera elegans), tavolníku (Spiraea Crenata) a paprsky (Orlaya Grandiflora) spolu s větvičkou pelyňku (Artemisia stelleriana) seskládané pečlivě do půvabné kompozice. 

Zamilujte si ho pro jeho něhu, pro křehkou krásu skutečných květin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, každou jemnou nuanci - nebudete od něj moci oči odtrhnout.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Výrazný a přesto tak jemný a něžný. Dokonale decentní a přitom tak přirozený..  spojení, která umí jen příroda sama ♡

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je navíc tak krásně výstižné, co říkáte?

Přejete si k náhrdelníku doladit i náušnice? Můžete ho kombinovat s mini pecičkami pidižvíčky, s něžnými laskonkami či s klasickými pecičkami v lila nebo tyrkysové barvě. Visací náušnice k němu sedí tyto lila krásky. Květy obsažené ve všech těchto náušnicích najdete přímo v náhrdelníku, sedí spolu tedy nádherně.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník vám pošlu na hadinkovém řetízku délky 45 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 20 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).