NA MÝTINĚ .. S JATERNÍKEM A KAPRADÍM


2 450 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


SKLADEM, ihned k odeslání

Náhrdelník plný květin z nejkrásnějších - našich! ❉

Jako malé zákoutí někde uprostřed lesa.. jediný a výjimečný jako naše krajina. Ponořte se do tiché radosti lesních pěšin ♡  

Tento fešák má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Výrazný náhrdelník s pečlivě seskládaným zákoutím jedné lesní mýtiny. Jsou v něm výhradně skutečné květiny a kapradí, které v něm tvoří půvabný, důvěrně známý obrázek našich lesních luk a pěšin. Jediný svého druhu a neopakovatelný - dokonalý šperk ♡

Najdete v něm květ jaterníku (Hepatica nobilis), pomněnky (Myosotis sylvatica), motýlího keře (Buddleia), lístky mateřídoušky (Thymus) a kapradí. 

Náhrdelník je součástí kolekce LOUKA & LES, která vznikla jako pocta naší krásné přírodě. Radosti, kterou nám přinášejí toulky a výlety s našimi milými. Brouzdání se trávou, uskakující kobylky, voňavá tráva a bílá nadýchaná oblaka, hladící krajinu jako velké polštáře. Krásně je tu, viďte?

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotovému šperku. 

Přejete si k náhrdelníku doladit i další radost? Můžete ho kombinovat s těmito náušnicemis tímto prstýnkem.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květy, lístky, kapradí, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na ocelovém hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Rozměr přívěsku: 20 x 40 mm, hloubka kvádru cca 7 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).