NĚŽNÉ MEDOU .. S VARIACÍ KVÍTKŮ - NA OBJEDNÁVKU
Náušnice jsou v tuto chvíli pouze na objednávku.

Doba dodání je cca 6 týdnů. Objednávku vytvoříte zakoupením náušnic.

Náušnice Medou, to je jemné pohlazení opravdových květin v něžné kombinaci růžové, fialové a bílé barvy. Půvabné kousky louky, které laskají oko i srdce ♡


Popis:

Náušnice Medou jsou krásky s půvabnou kompozicí složenou pouze ze skutečných kvítků a okvětních plátků, v jemných barvách, které máme tak rády. Vyrábím je pro vás ručně, pečlivě, s citem. Líbezné pusinky, které budou vaše ouška přímo hýčkat 

Najdete v nich skutečné kvítky tavolníku (Spiraea Crenata), paprsky (Orlaya Grandiflora) a glixie (Comanthera elegans) seskládané v malebné kompozici.

Zamilujte si je pro jejich něhu, pro křehkou krásu skutečných květin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, každou jemnou nuanci.

Tyto náušnice nikde jinde neuvidíte ani neseženete - jsou mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotovému šperku. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je tak výstižné, co říkáte?

Přejete si ke kráskám doladit i náhrdelník? Přímo k těmto pusinkám je tu náhrdelník Medou Něha nebo Medou Něha MiniMůžete je ale zkombinovat také s dalšími květinovými poklady, třeba s bílým či lila drobínkem. Květy obsažené v těchto náhrdelnících najdete přímo v náušnicích, sedí spolu tedy nádherně.

❉  Náušnice pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projdou mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Průměr náušnice: 12 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).