MEDOU NĚHA .. S VARIACÍ KVĚTŮ


2 350 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


 

Něha jménem Medou ♡ 

To je půvab opravdových květin v úchvatném náhrdelníku v jemných odstínech růžové, bílé a lila. Unikátní šperk, který rozněžní, fascinuje, bere dech  ♡

Tento miláček má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Náhrdelník Medou, to je šperk, který ukrývá samu esenci přírody. Vytvořený výhradně z opravdových květin, seskládaných do rozkošné kompozice. Ručně, pečlivě, s citem. V barvách, které máme tak rády, protože nás zahrnou půvabem a něhou. Protože nás mazlí svou jemnou dokonalostí ♡

Najdete v něm skutečné kvítky glixie (Comanthera elegans), tavolníku (Spiraea Crenata), paprsky (Orlaya Grandiflora) a šateru (Gypsophila Paniculata) v harmonické kompozici, která okouzlí a hladí. 

Zamilujte si ho pro křehkou krásu skutečných květin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, každou jemnou nuanci - nebudete od něj moci oči odtrhnout.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Ztělesněná elegance. Výrazný a přesto tak jemný a něžný. Dokonale decentní a přitom tak přirozený.. spojení, která umí jen příroda sama 

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je navíc tak krásně výstižné, co říkáte?

Přejete si k náhrdelníku doladit i náušnice? Přímo k němu jsou tu tyto kráskyMůžete ho ale zkombinovat i s dalšími poklady: s mini pecičkami pidižvíčky ve fialové či růžové barvě, s decentními lilarůžovými či bílými pecičkami klasické velikosti nebo s něžnými laskonkami. Visací náušnice k němu budou ladit růžové nebo bílé. Stejné, jen o malinko tmavší kvítky najdete i ve visacích lila náušnicích. Květy obsažené ve všech těchto náušnicích najdete přímo v náhrdelníku, ladí spolu tedy parádně.

A pokud milujete prstýnky, podívejte se na lila či růžový.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květiny, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 30 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály  ♡

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).