NĚŽNÝ KAVALÍR .. S KVÍTKEM TAVOLNÍKU


750 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Rozkošný náhrdelník s pravým kvítkem tavolníku (Spiraea Crenata) a speciální varianty naší milé sedmikrásky (Bellis perennis) v půvabné kombinaci barev. Okouzlující kavalír s duší přírody 


Popis:

Roztomilý náhrdelník s opravdovými kvítky v překrásné kombinaci tyrkysové a jemně fialových odstínů. Tyrkysový květ je tavolník, fialové a lila okvětní plátky v pozadí jsou sedmikrásky. Miláček pro nás všechny, které milujeme drobné, přesto kouzelné a výrazné šperky. Půvabný šperk s duší přírody..

Přejete si k němu i náušnice? Je přímo stvořený k laskonkám.

❉  Náhrdelník je vyrobený u nás ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kousek zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je jemná hadinka, délka 43 cm, je součástí balení. Můžu vám vyrobit i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměnit za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám ráda a zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 12 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály!

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).