HRAVÝ ELEGÁN .. S VARIACÍ KVĚTŮ


770.00 Kč


Popis:

Elegantní náramek s opravdovými květinami na krásném hadinkovém řetízku, který vaši ručku zjemní a prozáří. Velké tyrkysové květy jsou tavolníky, drobounké tyrkysové kvítky jsou paprsky a fuchsiová v pozadí jsou okvětní plátky anaphalisu. Tvar půlkoule tvoří hravé optické efekty a kvítky různě zvětšuje, jak můžete vidět na fotografiích. Dechberoucí šperk.

Náramek je lehký a příjemný, šikovné posuvné zapínání přizpůsobí náramek vaší ruce tvarem i velikostí. Řetízek z ocelové hadinky je velmi trvanlivý a pevný.

Náramek je ručně vyrobený: odlévaný, broušený a leštěný. Pečlivá ruční práce a rozpustilá hravost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

Použitý kov je chirurgická ocel vhodná pro alergiky. 

Délka je variabilní, maximální velikost kolem zápěstí je cca 20 cm.

Velikost květinové ozdoby: 24 mm

Přejete si k němu i náušnice? Nejvíc mu sedí tyto, ale jsou tu i další, které mu budou dělat krásnou společnost: laskonky, makronky nebo klasické kuličky. Anebo náhrdelník?

Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály ❉

Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost.