MANDARINKOVÝ DROBÍNEK .. S POUPÁTKEM GLIXIE
Zářivý náhrdelník s jediným kvítkem rostlinky glixie (Comanthera elegans). Výrazná oranžová barva z něho dělá i přes malou velikost nepřehlédnutelný šperk.


Popis:

Rozkošný náhrdelník s opravdovým kvítkem pro všechny, kteří milují drobné, ale osobité šperky. Oranžová barva dává krásně vyniknout struktuře květu i maličkým bublinkám vzduchu, připomínajícím rosu. Báječný šperk s letním srdcem ♡

Přejete si k němu i náušnice?

❉  Květinové půvabnosti pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a hravá rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

❉  Složení: květinka, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je kuličkový, délka 43 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek zdarma zkrátit či prodloužit na míru přímo vašemu krčku - napište mi do poznámky.

❉  Průměr kuličky: 12 mm. Velikost můžete vidět na poslední fotografii (jen v jiné barvě - jiskrně vínové). 

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).