ŠEROSVIT MINI POLIBEK .. S VARIACÍ KVĚTŮ
Lásky plný, drobounký a květinový. To je náhrdelník z kolekce Šerosvit, který ukrývá květ tavolníku krásného tvaru - jako rty připravené k polibku. Dopřejte si rozkošný šperk pro výjimečný pocit!


Popis:

ŠEROSVIT.. to je unikátní kolekce šperků tajuplného kouzla a nevšední krásy. Opravdové květiny tu vystupují z hedvábí noci v jemné kompozici inspirované obrazy barokních mistrů.

V tomto malém náhrdelníku najdete kvítek tavolníku (Spirea crenata) ve společnosti paprsky (Orlaya Grandiflora) podtržené černým pozadím. Květ tavolníku má krásný tvar i barvu a je malým talismanem plným lásky ♡

Zamilujte si ho pro jeho jemnou energii - nebudete ho chtít sundavat!

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

Přejete si ke krasavci i sličný doprovod? Můžete ho zkombinovat s těmito náušnicemi.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květiny a šperkařská epoxidová pryskyřice, kov. Obruba náhrdelníku je z postříbřené mosazi; očko, šlupna a řetízek jsou ocelové.

❉  Náhrdelník vám pošlu na hadinkovém řetízku délky 45 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 12 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).