ŠEROSVIT PRSKAVKY .. S PAPRSKOU
Náušnice jako malé ohňostroje.. připomínající noční oblohu ozářenou záblesky ohňostrojů. Dopřejte si výjimečný šperk pro výjimečné chvíle ♡


Popis:

ŠEROSVIT.. to je unikátní kolekce šperků tajuplného kouzla a nevšední krásy. Opravdové květiny tu vystupují z hedvábí noci v jemné kompozici inspirované obrazy barokních mistrů ♡

Květenství paprsky (Orlaya Grandiflora) v těchto náušnicích krásně dostává svému jménu, protože připomíná malou, právě rozprsknutou rachejtli.

Tyto náušnice nikde jinde neuvidíte ani neseženete - jsou mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotovému šperku. 

Přejete si ke kráskám doladit i další radost? Přímo k těmto pusinkám je tu tento náhrdelník, rozumět si ale budou i s mnoha dalšími náhrdelníky z kolekce Šerosvit. Stačí, aby obsahovaly tyrkysové kvítky paprsky.

❉  Náušnice pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projdou mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky a šperkařská epoxidová pryskyřice. Obruba náušnic je z postříbřené mosazi a nedotýká se ouška. Tyčka a zarážky jsou ocelové.

❉  Průměr náušnice: 12 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).