ŠEROSVIT OHŇOSTROJ .. S VARIACÍ KVĚTŮ


1 270 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Tajů-plný, výrazný a plný opravdových květin. To je náhrdelník z kolekce Šerosvit připomínající noční oblohu ozářenou záblesky ohňostrojů. Dopřejte si výjimečný šperk pro výjimečné chvíle!


Popis:

ŠEROSVIT.. to je unikátní kolekce šperků tajuplného kouzla a nevšední krásy. Opravdové květiny, listy a stébla tu vystupují z hedvábí noci v jemné kompozici inspirované obrazy barokních mistrů ♡

V tomto náhrdelníku najdete kvítek tavolníku (Spiraea Crenata) ve společnosti paprsky (Orlaya Grandiflora) a šateru (Gypsophila paniculata). Paprska tu krásně dostává svému jménu, protože její květenství připomíná malou rachejtli.

Zamilujte si ho pro jeho tajuplnou, mystickou krásu - nebudete od něj moci oči odtrhnout.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Výrazný, elegantní a přesto tak jemný a něžný. 

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

Přejete si ke krasavci i sličný doprovod? Můžete ho zkombinovat hned s několika náušnicemi z kolekce Šerosvit, třeba s těmito.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květiny a šperkařská epoxidová pryskyřice, kov. Obruba náhrdelníku je z postříbřené mosazi; očko, šlupna a řetízek jsou ocelové.

❉  Náhrdelník vám pošlu na hadinkovém řetízku délky 45 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 20 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).