ŠEROSVIT MINI ŠEPOT .. S VARIACÍ KVĚTŮ
Drobný náhrdelník půvabný jako ševelení větru na lukách.. jako šepot listoví.. květ tavolníku v krásné tyrkysové barvě s krajkovím okvětních plátků a kvítků vystupujících z černi.. pro naprosto unikátní šperk. Dopřejte si něco výjimečného ♡


Popis:

ŠEROSVIT.. to je unikátní kolekce šperků tajuplného kouzla a nevšední krásy. Opravdové květiny tu vystupují z hedvábí noci v jemné kompozici inspirované obrazy barokních mistrů.

V malém náhrdelníku Šepot najdete opravdové kvítky tavolníku (Spiraea Crenata), které lemují růžové okvětní plátky plesnivky (Anaphalis margaritacea) ve společnosti drobounké paprsky (Orlaya Grandiflora) a šateru (Gypsophila paniculata).

Zamilujte si ho pro jeho jemnou energii - nebudete ho chtít sundavat!

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

Přejete si ke krasavci i sličný doprovod? Přímo pro něj jsou tu tyto náušnice.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květiny a šperkařská epoxidová pryskyřice, kov. Obruba náhrdelníku je z postříbřené mosazi; očko, šlupna a řetízek jsou ocelové.

❉  Náhrdelník vám pošlu na hadinkovém řetízku délky 45 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 12 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).