SOUMRAČNÝ .. S KVĚTY GLIXIE


1 550 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Půvabný náhrdelník s pravými květy glixie (Comanthera elegans) v krásné fialové barvě. Okouzlující šperk, který bude váš krček přímo hýčkat!

DOPRAVA ZDARMA 


Popis:

Náhrdelník s opravdovými květinami v různých odstínech fialové je okouzlujícím šperkem, který nebudete chtít sundat. Jemná, vášnivá barva, něžné okvětní plátky, křehké stonky, vše uchované jako v kapce rosy. Půvabné, že?

Přejete si k fešákovi i náušnice?

❉  Přívěsek je ručně vyrobený v mé díně ve středních Čechách. Pečlivá práce a hravá rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je hadinka, délka 51 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek zdarma vyměnit za kratší v délce 45 cm, skvěle vypadá i na dlouhém kuličkovém řetízku v délce kolem 70 cm. Jak to květinkám sluší na kuličkovém můžete vidět na poslední fotce. Pokud si úpravu přejete, napište mi své přání do poznámky k objednávce.

❉  Průměr koule: 25 mm. Velikost můžete vidět na poslední fotografii, tato kulička je velká jako ta větší.

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).