TAJUPLNÁ ZAHRADA .. S VARIACÍ KVÍTKŮ


2 350 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Nahlédněte do tajuplné zahrady ♡ 

Půvab opravdových květin v úchvatném náhrdelníku s atmosférou tajemných zákoutí a nevšedních vůní. Unikátní šperk, který rozněžní, fascinuje, bere dech ♡

Tento fešák má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Jako když vezmete za starou, rezavou kliku a ozdobná branka jemně vrzne, když ji pomalu otevřete. Vede vás do staré, zarostlé zahrady, kde ušlechtilé květiny i plevel bují a prolíná se v roztodivných tvarech. Spočiňte na chvilku na dřevěné lavičce obklopeni vůní a mihotajícími paprsky slunce.

Fascinující šperk, který ukrývá ozvuk téhle tajemné krásy. Vytvořený výhradně z opravdových rostlin, seskládaných do půvabné kompozice. Ručně, pečlivě, s citem. Tvoří ho kvítky glixie (Comanthera elegans), plesnivky (Anaphalis margaritacea), paprsky (Orlaya grandiflora) a ozothamnu (Ozothamnus diosmifolius) spolu se stébly trávy psinečku (Agrositis capillaris) a větvičkou pelyňku (Artemisia stelleriana) na bílém pozadí, které jim dává krásně vyniknout.

Zamilujte si ho pro křehkou krásu skutečných květin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, každou jemnou nuanci - nebudete od něj moci oči odtrhnout.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Ztělesněná elegance. Výrazný a přesto tak jemný a něžný. Dokonale decentní a přitom tak přirozený.. spojení, která umí jen příroda sama 

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

Přejete si k náhrdelníku doladit i náušnice? Můžete ho kombinovat s mini pecičkami pidižvíčky ve fialové barvě nebo s decentními lila pecičkami klasické velikosti. Visací náušnice k němu budou ladit lila

A pokud milujete prstýnky, podívejte se na tento lila.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květiny, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 30 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály  ♡

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).