VZPOMÍNEJ .. S KVĚTEM POMNĚNKY


690 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


SKLADEM, ihned k odeslání

Pamatujete? Když jste byli malí a toulali se u babičky po lukách a lesích, brouzdali se bosíma nohama v potoce a slunko prosvítalo tou nejšťavnatější zelení listů.. A někde tam, na břehu potůčku nebo na kraji louky, rostly drobounké, nebesky modré kvítky. Vzpomínky.. vzpomněnky.. pomněnky.. ♡


Popis:

Je v nich něco výjimečného, čím se dotýkají našeho srdce. Něco, čím jakoby probudily něhu a jemné vzpomínky na věci tak krásné a dávné.. na radost dítěte v nás, na tu nejčistší lásku.. Však se jim také říká pomněnky a šeptají: "Nezapomeň na mne!"

Opravdový kvítek pomněnky lesní (Myosotis sylvatica), druhu, který jste nejspíš potkávali v dětství, jsem pro vás uchovala v tomto půvabném náhrdelníku. Pro radost z jemného šperku, který pohladí srdce i duši, kterým obejmete své milé beze slov ♡

Přejete si k němu i další radost? Je přímo stvořený k těmto pecičkám nebo visacím náušnicím. Krásně ladí taky s tímto prstýnkem.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím u nás ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kousek zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je jemná hadinka, délka 45 cm, je součástí balení. Můžu vám vyrobit i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměnit za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám ráda a zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 11 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Každý kus je malinko jiný, vždy ale vybraný pečlivě tak, aby byl nejméně tak krásný, jako na fotkách.

❉  Pomněnky jsou poměrně náchylné na vyšisování. Doporučuji vystavovat šperk co nejméně slunečním paprskům a když zrovna nebude zdobit váš krček, uchovávat ho v temnu.

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou rozdávat radost