BLANKYTNÉ .. S POUPÁTKY GLIXIE
Jemné náušnice s pravými květy - poupátky rostlinky glixie (Comanthera elegans) v půvabné modré barvě. Drobné náušničky klasického tvaru, ale velmi neobvyklého obsahu.


Popis:

Křehce krásné náušnice s opravdovými, blankytně modrými poupátky. I přes svou drobnou velikost jsou pecičky výrazné svým obsahem i barvou. Kulička funguje jako lupa a náušnice jsou tak z každého úhlu jiné, díky čemuž vynikne úchvatná struktura květů. Tento odstín modré krásně podtrhne barvu modrých očí.

Přejete si k těmto náušnicím i náhrdelník? Modrý drobínek, střední jen modrý či v kombinaci s fialovými nebo růžovými kvítky? Anebo veliký jen modrý či v kombinaci s fialovými, žlutými anebo růžovými kvítky?

❉  Náušnice jsou ručně vyrobené v mé dílně ve středních Čechách. Pečlivá práce a rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý pár zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Průměr kuličky: 1O mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou rozdávat radost.