JAKO NEBE .. S KVĚTY GLIXIE
SKLADEM, ihned k odeslání

Líbezný náhrdelník s květy rostlinky glixie (Comanthera elegans) v rozkošných, výrazných barvách. Nebeská modrá a žlutá je půvabná kombinace jako z barokního kostela.

Tento fešák má DOPRAVU ZDARMA 


Popis:

Náhrdelník s kouskem přírody v půvabných barvách, které vás jemně rozzáří. Okouzlující šperk, od kterého nebudete chtít oči odtrhnout ♡

Přejete si k němu i náušnice? Žluté pecičky či visací anebo modré pecičky? Anebo některý z prstýnků?

❉  Květinové půvabnosti pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a hravá rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání. 

❉  Řetízek je hadinka, délka 51 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek vyměnit za kratší v délce 45 cm, skvěle vypadá i na dlouhém kuličkovém řetízku v délce kolem 70 cm. Jak to květinkám sluší na kuličkovém můžete vidět na poslední fotce. Ráda pro vás jiný řetízek vyrobím, tyto úpravy provádím zdarma. Pokud si úpravu přejete, napište mi své přání do poznámky k objednávce.

❉  Průměr koule: 25 mm. Velikost můžete vidět na poslední fotografii. Kulička je velká jako ta větší.

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).