MODRÝ KALEIDOSKOP .. S KVĚTEM GLIXIE


1 250 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Fascinující náhrdelník s jedním velkým kvítkem rostliny glixie (Comanthera elegans) umístěným v zadní části přívěsku. Díky tomu zde působí optické vlastnosti materiálu i tvaru, které květ zvětšují a proměňují, takže je z každého úhlu jiný. Jedinečný efekt - jako kaleidoskop.


Popis:

Neobvyklý náhrdelník, který úchvatným způsobem odkrývá půvaby květu uvnitř. Skutečnost tu přesahuje možnosti fotografie - to musíte vidět!

Přejete si k tomuto náhrdelníku i další radost? Visací náušnice, pecičky nebo třeba prstýnek?

❉  Přívěsek pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a hravá rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

❉  Složení: květina, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je hadinka, délka 45 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek zdarma vyměnit za jinou délku - napište mi do poznámky.

❉  Průměr koule: 18 mm. Velikost můžete vidět na fotogafii na těle. Vyfocený je na ní tento fešák.

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály ✽

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).