DOTEK PŘÍRODY.. S VARIACÍ KVĚTŮ


550.00 Kč


Popis:

Rozkošný náramek s opravdovými květinami na krásném jemném řetízku, který vypadá na ruce velmi půvabně. Hlavní tyrkysový květ je tavolník, drobounké tyrkysové kvítky jsou paprsky a fialová v pozadí jsou okvětní plátky anaphalisu. Okouzlující šperk, který udělá spoustu radosti.

Náramek je lehoučký a příjemný, šikovné posuvné zapínání přizpůsobí náramek vaší ruce tvarem i velikostí a protože je těžší něž květinová ozdůbka, drží ji hezky na vrchu ruky. 

Náramek je ručně vyrobený: odlévaný, broušený a leštěný. Pečlivá ruční práce a rozpustilá hravost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

Použitý kov je chirurgická ocel vhodná pro alergiky. 

Délka je variabilní, maximální velikost kolem zápěstí je cca 20 cm.

Velikost květinové ozdůbky: 11 mm

Přejete si k němu i náušnice?  Tyto mu budou dělat krásnou společnost: laskonkymakronkyočka nebo klasické kuličky. Anebo náhrdelník?

Na fotografiích s rukou je náramek stejného typu, ale s jinou květinou. Najdete ho tady.

Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály ❉

Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost.