ESENCE NĚHY .. S KVĚTY GLIXIE


1,100.00 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.

Popis:

Okouzlující náhrdelník s opravdovými květinami v kombinaci růžové a fialové barvy. Půvabný šperk, který v sobě uchovává krásu a něhu přírody pro vaše potěšení a radost.

Přejete si k němu i náušnice? Růžové pecičky nebo visací?

Přívěšek je ručně vyrobený: odlévaný, broušený a leštěný. Pečlivá ruční práce a rozverná hravost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání. 

Řetízek je hadinka, délka 51 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek vyměnit za kratší v délce 45 cm, skvěle vypadá i na dlouhém kuličkovém řetízku v délce kolem 70 cm. Jak to květinkám sluší na kuličkovém můžete vidět na poslední fotce. Ráda pro vás jiný řetízek vyrobím, tyto úpravy provádím zdarma. Pokud si úpravu přejete, napište mi své přání do poznámky k objednávce.

Průměr koule: 25 mm. Velikost můžete vidět na poslední fotografii. Tato kulička je velká jako ta největší.

Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály ✽

Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).