RŮŽOVÉ KRÁSKY .. S KVÍTKY GLIXIE
SKLADEM, ihned k odeslání

Půvabné náušnice s pravými kvítky rostliny glixie (Comanthera elegans) v něžné růžové barvě. Okouzlující krásky, které pohladí ❉


Popis:

Jemné náušnice s pravými kvítky v růžové barvě. Něžné krásky s duší přírody ♡

Přejete si k těmto náušnicím i náhrdelník? Rozkošný malý drobínek, některý ze středních, třeba se žlutými kvítky, nebo jednoho z ještě větších fešáků? Anebo nádherný Medou Polibek, RůžNěha či Něha Mini? Celou nabídku náhrdelníků (a mezi nimi spoustu dalších, se kterými můžete krásky zkombinovat) najdete tady.

❉  Náušnice jsou ručně dělané u nás ve středních Čechách. Pečlivá práce a hravá rozpustilost přírody jsou zárukou, že je každý pár zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání. 

❉  Náušnice jsou lehounké a příjemné na nošení.

❉  Průměr koule: 16 mm

❉  Na poslední fotografii jsou náušnice vyfocené na těle - jedná se o stejnou velikost, jen s jinými kvítky uvnitř. Najdete je případně tady.

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost.