FIALOVÝ ELEGÁN.. S VARIACÍ KVĚTŮ


770.00 Kč


Popis:

Okouzlující náramek s pravými květinami na elegantním hadinkovém řetízku. Velké tyrkysové květy jsou tavolníky, drobounké fialové kvítky jsou paprsky a fialová v pozadí jsou okvětní plátky anaphalisu. Tvar půlkoule tvoří krásné optické efekty a kvítky různě zvětšuje, jak můžete vidět na fotografiích. Fascinující šperk ✽

Náramek je lehký a příjemný, šikovné posuvné zapínání přizpůsobí náramek vaší ruce tvarem i velikostí. Řetízek z ocelové hadinky je velmi trvanlivý a pevný.

Náramek je ručně vyrobený: odlévaný, broušený a leštěný. Pečlivá ruční práce a rozpustilá hravost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

Použitý kov je chirurgická ocel vhodná pro alergiky. 

Délka je variabilní, maximální velikost kolem zápěstí je cca 20 cm.

Velikost květinové ozdoby: 24 mm

Přejete si k němu i náušnice? Nejvíc mu sedí tyto, ale jsou tu i další, které mu budou dělat krásnou společnost: laskonkymakronky nebo klasické kuličky. Anebo náhrdelník?

Na fotografiích s rukou je stejný typ náramku, ale s jinými květinami. Je to tento fešák.

Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály ❉

Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost.