JAKO POHLAZENÍ .. S KVĚTY GLIXIE - NA OBJEDNÁVKU
Náhrdelník je v tuto chvíli pouze na objednávku.

Doba dodání je cca 8 týdnů. Objednávku vytvoříte zakoupením náhrdelníku.

Půvabný náhrdelník s pravými květy rostlinky glixie (Comanthera elegans) v těch nejněžnějších barvách. Jemně okouzlující šperk, který obejme srdce a polaská duši ✽

Tento fešák má DOPRAVU ZDARMA 


Popis:

Náhrdelník s živými květy v nádherné kombinaci světle fialové, bílé a růžové barvy. Jemná hra okvětních plátků v něžné náruči přírody. Pohlazení pro váš krček i duši..

Přejete si k tomuto náhrdelníku i další radost? Lilarůžové či bílé pecičky, lila, růžové či bílé visací náušnice nebo lila či růžový prstýnek?

❉  Přívěsek pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a rozverná hravost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je hadinka, délka 51 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek vyměnit za jinou délku, skvěle vypadá třeba na dlouhém kuličkovém řetízku v délce kolem 70 cm. Jak to květinkám sluší na kuličkovém můžete vidět na poslední fotce. Ráda pro vás jiný řetízek vyrobím, tyto úpravy provádím zdarma. Pokud si úpravu přejete, napište mi svou představu do poznámky k objednávce.

❉  Průměr koule: 25 mm. Velikost můžete vidět na poslední fotografii. Kulička je velká jako ta větší.

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály!

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho rozzářit radostí.